آموزش کامل Full Screen Caller Pro

دانلود برنامه

دانلود با لینک مستقیم

http://up.rzdownload.com/uploads/13429083091.rar

پس از نصب این نرم افزار و رفتن به قسمت منو شما با آیکون FSCaller برخورد خواهید کرد .پس از فشردن جوی استیک بروی ان شما با 3 گزینه روبرو هستید :

1 »» گزینه اول Activate که برای فعال کردن برنامه میباشد . در حالت غیر فعال رنگ این گزینه آبی میباشد که پس از اینکه شما آیکن Active را بفشارید رنگ آن به قرمز تغییر یافته و عبارت جلوی آن به Deactivate تغییر میابد دقت کنید از قسمت بالا هم میتوانید به فعال یا غیر فعال بودن نرم افزار پی ببرید .در صورت مشاهده OFF غیر فعال و ON فعال میباشد .

2 »» در قسمت Pictures همانطوری که از نامش پیداست برای قرار دادن عکس برای افراد تماس گیرنده با شماست .آیکون Pictures را بفشارید لیست تمام افرادی که در Contact شما هستند را مشاهده خواهید کرد پس از اینکه با جوی استیک بروی شخص مورد نظر قرار گرفتید با کمک کلید Option که در سمت چپ قرار دارد و انتخاب گزینه Picture سه زیر منو مشاهده خواهید کرد ؛
» در صورت انتخاب Select Picture بسته به اینکه عکس های شما در حافظه گوشی یا کارت حافظه موجود باشند ، انتخاب پوشه و سپس عکس مورد نظر را انتخاب میکنیم .
» اگر From Camera را انتخاب کنیم میتوانیم در همان لحظه عکس فرد مورد نظر را از طریق دوربین گرفته و آنرا برای شماره تماس وی بگذاریم .
» در صورت انتخاب Default Picture عکسی پیش فرض قرار داده خواهد شد .

پس از قرار دادن عکس با انتخاب گزینه Done وارد محیط قبلی برنامه میشویم و در انتها به سراغ ایکون Settings میرویم .
3 »» در قسمت Settings تنظیمات برنامه صورت میگیرد .

<< تنظیمات برنامه را انجام دهید !

> General :در این بخش از تنظیمات در گزینه Mode دو انتخاب خواهیم داشت؛
» Picture
» Caller info
در صورت انتخاب Picture در هنگام تماس فرد با شما عکس وی نمایش داده خواهد شد و در صورت انتخاب Caller info اطلاعات فرد تماس گیرنده نمایش داده خواهد شد .

» گزینه بعدی Backlight که نمایانگر پایداری نور صفحه نمایش میباشد دو انتخاب On و Off به شما میدهد .
» و در پایان این قسمت از بخش General ،Show on که از شما میپرسد که این ا عمال فقط برای تماس های رسیده از جانب دیگران فعال باشد یا هم تماس های ورودی و هم تماس های خروجی شامل این عملیات باشد .

Picture < : در این قسمت نمای گرافیکی را که نمایش داده خواهد شد میتوان تنظیم کرد .
» قسمت Default image که انتخابهای Picture و Thumnailو No image را به شما میدهد .
» در صورتی که بخواهید تصویر تماس گیرنده به صورت کامل نمایش داده شود Picture را انتخاب نمایید

» اگر بخواهید به صورت کوچک یا بند انگشتی تصویر نمایش داده شود از Thumbnail
» در صورتی که نخواهید تصویری نمایش داده شود گزینه No image را Select نمایید .
» Show phone icon در صورت On بودن لوگوی گرافیکی یک موبایل کوچک را کنار شماره فرد مورد نظرتان نمایش خواهد داد .
»Show phone number در صورت On بودن شماره فرد مورد نظر را نمایش میدهد .
» Label type که در صورت انتخاب Phone label درون پرانتزی نوع شماره شما بر حسب اینکه Mobile باشد یا Telephone مشخص میکند و انرا در سطر دوم نمایش میدهد ،
»Company name نامی که به عنوان Company شخص مورد نظر در Contact وارد کرده اید نمایش داده میشود ،
»Group name که بستگی به آن دارد که شخص تماس گیرنده در کدام گروه در Contact List شما قرار گرفته باشد (برای روشن شدن این موضوع : برخی افراد در قسمت Contact List خود گروه هایی تشکیل میدهند مثلا گروه دوستان و تمامی شماره های دوستان خود را در این گروه قرار میدهند و گروهی دیگر با نام اقوام و تمامی شماره های نزدیکان خود را در این گروه قرار میدهند و میتوان برای هر گروه یک ملودی خاص تعریف کرد که مثلا بدون دیدن و فقط با شنیدن تشخیص داد فرد تماس گیرنده از دوستان است یا از افراد خانوده همین کار را نیز میتوانید با تک تک افراد موجود در لیست خود کنید به صورتی که برای هر شماره ملودی خاص تعریف کرد )
»Font name که بسته به سلیقه خود میتوانید یکی از انواع مدل خط (Font ) را انتخاب کنید .

>Big image ،
» Big image layout : هنگامی که در انتخاب Fit screen باشد تصویر نمایش داده شده در ابعاد 176*187 خواهد بود ،در صورتی که Full screen انتخاب شده باشد تصویر به صورت کامل و تمام صفحه در ابعاد 249*176 نمایش داده خواهد شد .
» Opacity که میزان کم رنگ 0% یا پر رنگ 100% بودن رنگ زمینه اطلاعات نمایش داده شده خواهد بود ،
» Opacity colour رنگ زمینه را مشخص میکند که میتوانید از میان 16 رنگ سیستمی انتخاب نمایید و یا در صورت نیاز به رنگی خاص با فشردن همزمان کلید های ABC و Right scroll (به راست بردن جوی استیک) وارد قسمت Custom شوید با چرخاندن جوی استیک رنگ مورد نظر را با نگاه داشتن دکمه ABC و فشردن جوی استیک به سمت پایین انتخاب و اگر نیاز به کم رنگ یا پر رنگ کردن آن بود با حرکت جوی استیک به سمت چپ یا راست میتون رنگ دلخواه را حاصل کرد .
» Phone number colour که رنگ شماره تماس را مشخص میکند ( تنظیمات رنگ همانند بالا ) ،
» Phone label colour رنگ سطر دوم را مشخص میکند ،
» Person name colour رنگ نام شخص را تعیین میکند ،
» Back ground colour رنگ تمامی زمینه را مشخص خواهد کرد .

Thumbnail < :تمام تنظیمات به همان شکلی که برای مورد قبل گفته شد ،تصویر به صورت بند انگشتی نمایش داده میشود

Other < : در این قسمت شما میتوانید ترتیب اینکه ابتدا اسم اول باشد یا فامیل را مشخص کنید در قسمت Sort order با انتخاب Last-first name که ابتدا فامیل سپس اسم نمایش داده میشود یا First-last name که بر عکس آن میباشد .
از ایران نوکیا